• “INTERNATIONAL HOTEL TOSHKENT” mehmonxonasida inspeksiya nazorti oʻtkazildi
“Turizm xizmatlarini sertifikatlash markazi” DUK tomonidan joriy yilning 28-iyun kuni “INTERHOTEL” MChJ ga tegishli “INTERNATIONAL HOTEL TOSHKENT” mehmonxonasida inspeksiya nazorati oʻtkazildi. Mehmonxona O‘z DSt 3220 davlat standarti talablariga muvofiq sertifikatlashtirilgan va muvofiqlik sertifikatiga ega.
photo_2024-07-05_09-33-49.jpg
Mehmonxona zamonaviy uslubda bezatilgan. Mehmonxonaning nomer fondi 174 ta nomerdan iborat bo‘lib, bir vaqtda 348 ta mehmonni qabul qilishga mo‘ljallangan. Joylashtirishdan tashqari mehmonxonada quyidagi qo‘shimcha xizmatlar taqdim etiladi: 2 ta restoran, 7 ta konferens zal, 3 ta bar, trenajor zal, basseyn, sauna va massaj xonalari, gozalik saloni, transfer va kimyoviy tozalash. Yashovchilarga qulaylik yaratish maqsadida mehmonxona hududida avtoturargoh faoliyat yuritadi. Shuningdek mehmonxonada bir necha boʻlinmalar ham faoliyat yuritadi va har bir boʻlinma oʻziga xos uslubda bezatilgan.
photo_2024-07-05_09-33-30.jpg
O‘tkazilgan inspeksiya nazorati natijalariga binoan “INTERNATIONAL HOTEL TOSHKENT” mehmonxonasining Oʻz DSt 3220 davlat standarti talablariga muvofiqligi tasdiqlandi.

• В гостинице «INTERNATIONAL HOTEL TASHKENT» проведен инспекционный контроль
28 июня текущего года ГУП «Центр сертификации туристских услуг» проведен инспекционный контроль в гостинице «INTERNATIONAL HOTEL TASHKENT», принадлежащей ООО «INTERHOTEL». Гостиница сертифицирована в соответствии с требованиями государственного стандарта O‘z DSt 3220 и имеет сертификат соответствия.
photo_2024-07-05_09-33-49.jpg
Гостиница оформлена в современном стиле. Номерной фонд гостиницы состоит из 174 номеров, рассчитанных на одновременное размещение 348 гостей. Помимо размещения в гостинице гостям предоставляются следующие дополнительные услуги: 2 ресторана, 7 конференц-залов, 3 бара, тренажерный зал, бассейн, сауна и массажные кабинеты, салон красоты, трансфер и химчистка. Для удобства постояльцев на территории гостиницы действует парковка. Также в гостинице функционирует несколько департаментов, каждый из которых оформлен в своеобразном стиле.
photo_2024-07-05_09-33-30.jpg
По результатам инспекционного контроля подтверждено соответствие гостиницы «INTERNATIONAL HOTEL TASHKENT» требованиям государственного стандарта O‘z DSt 3220.